EMERYCI I RENCIŚCI – BYLI PRACOWNICY OŚWIATY – PODZIĘKOWALI STAROŚCIE PRZASNYSKIEMU ZENONOWI SZCZEPANKOWSKIEMU

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” – tymi słowami Papieża Jana Pawła II podkreślili swoją wdzięczność przasnyskiemu staroście byli pracownicy oświaty.
Na wniosek Zarządu Oddziału i Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Przasnyszu Kapituła nadała w dniu 15 września 2008 roku honorowy tytuł „Przyjaciela Seniora” Zenonowi Szczepankowskiemu – Staroście Powiatu Przasnyskiego.

Pod podziękowaniem podpisała się Przewodnicząca Kapituły Maria Trojanowska – Wolińska oraz Prezes Okręgu Mazowieckiego ZNP Jerzy Wiśniewski.
List gratulacyjny został wręczony wraz z podziękowaniem za pomoc i wsparcie działalności Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Przasnyszu, w dniu 22 października 2008 roku podczas uroczystości zorganizowanej przez przasnyski Odział ZNP z Prezes Barbarą Żarnecką.

List gratulacyjny dla Starosty Przasnyskiego - do pobrania tutaj.