JEST SZANSA NA DUŻEGO INWESTORA W PRZASNYSKIEJ STREFIE GOSPODARCZEJ

Opublikowane przez JEST SZANSA NA DUŻEGO INWESTORA W PRZASNYSKIEJ STREFIE GOSPODARCZEJ

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu posiada list intencyjny od inwestora zainteresowanego kupnem 140 ha terenów lotniczych i przemysłowych w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej i jest w trakcie przygotowywania procedury przetargowej.  Z ustaleń wynika, że na terenie tym byłaby prowadzona działalność lotnicza, szkoleniowa, a także utworzone zostałoby centrum serwisowe o zasięgu ogólnoeuropejskim dla lekkich biznesowo – turystycznych samolotów. W dalszej kolejności mogłaby być  uruchomiona produkcja małych samolotów sportowych i biznesowych.

Powiat realizuje projekt pn."Poprawa infrastruktury technicznej terenów inwestycyjnych w Przasnyskiej Strefie Gospodarczej".

Sławomir Czaplicki
p.o. Kierownik Referatu