Koncert Papieski w 100. Rocznicę Urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy na Koncert Papieski w 100. Rocznicę Urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II, który odbędzie się w niedzielę 27 września 2020 r. o godzinie 13:00 po Mszy Świętej w Kościele Ojców Pasjonistów w Przasnyszu. W programie koncertu muzyka sakralna i klasyczna w wykonaniu wspaniałych artystów:
- Agnieszki Grabowskiej – sopran
- Bartosza Nowaka – tenor
- Adama Bobińskiego – śpiew
- Mateusza Górskiego – śpiew
- Juliusza Jakóbiaka – organy, fortepian.
Wstęp wolny.
Transmisja online: Przasnysz
Organizator: Rzymskokatolicka Parafia Św. Stanisława Kostki w Przasnyszu.
Koncert jest współfinansowany przez Powiat Przasnyski.

plakat koncert papieski