„MAZOWSZE PERSPEKTYWY ROZWOJU” – BEZPŁATNA KONFERECNJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z ZAKRESU POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH

Szanowni Państwo.

Mazowiecki Serwis Gospodarczy organizuje bezpłatną konferencję dla przedsiębiorców w Ostrołęce z zakresu pozyskiwania środków unijnych. Konferencja organizowana jest w ramach Programu Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości (PPRP) pod Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika.

Konferencja organizowana jest we współpracy z Urzędem Miasta Ostrołęka i Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych, przede wszystkim dla środowiska lokalnych przedsiębiorców i przedstawicieli samorządu. Zapraszamy do uczestnictwa także członków regionalnych grup partnerskich oraz organizacji wspierających rozwój przedsiębiorczości. Udział w konferencji jest bezpłatny. Plan konferencji przewiduje dwugodzinny czas trwania spotkania z przedsiębiorcami.

Termin i miejsce konferencji:
21 stycznia 2009 r., godz. 12:00, Urząd Miasta Ostrołęka, ul. Pl. Gen. J. Bema 1, sala nr 9 (parter).

Tematyka konferencji dotyczyć będzie:

• aktualnie dostępnych dla przedsiębiorców środków unijnych w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Mazowieckiego,

• zasad aplikowania o środki unijne,

• praktyki aplikowania o dotacje UE,

• wsparcia dla przedsiębiorców w pozyskiwaniu środków unijnych i w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Program konferencji.
Formularz zgłoszeniowy.