MJWPU ZE STUDYJNĄ WIZYTĄ W POWIECIE PRZASNYSKIM

Opublikowane przez MJWPU ZE STUDYJNĄ WIZYTĄ W POWIECIE PRZASNYSKIM

Na terenie powiatu przasnyskiego gościli z wizytą studyjną „dla rozwoju Mazowsza” przedstawiciele Mazowieckiej Jednostki Wdrażana Programów Unijnych oraz instytucji zajmujących się wdrażaniem funduszy europejskich z całego kraju. Pracownicy Starostwa Powiatowego w Przasnyszu ze starostą Zenonem Szczepankowskim zapoznali wizytujących w terenie z niektórymi realizowanymi przez powiat przasnyski projektami infrastrukturalnymi dofinansowywanymi ze środków unijnych.

Wizytowano między innymi Przasnyską Strefę Gospodarczą, pas infrastrukturalno - drogowy Przasnysz – Brzeski Kołaki – Chorzele, Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych – basen w Chorzelach oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Wizyta stanowiła doskonałą okazję wymiany doświadczeń, była bardzo pozytywna, a delegacja wysoko oceniła realizowane  przez samorząd powiatu przasnyskiego i jego jednostki – projekty unijne.

Zobacz fotorelację z wizyty:

Sławomir Czaplicki
Kierownik Referatu