Na przystankach w Przasnyszu pojawiły się rozkłady jazdy autobusów!

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Przasnyszu przy uprzejmości Pana Łukasza Kacprzaka - właściciela pięknie odrestaurowanej Nysa PKS, pasjonata zagadnień komunikacji i transportu - umieścili na przystankach autobusowych zlokalizowanych na terenie Przasnysza rozkłady jazdy autobusów lokalnych linii, które Powiat Przasnyski przywrócił dzięki dofinansowaniu z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.
Oprócz rozkładów tras wyjazdowych z Przasnysza, pracownicy starostwa zamieścili również rozkłady jazdy między przystankami w Przasnyszu, dzięki którym mieszkańcy mogą przemieszczać się między ulicami miasta.

Rozkłady załączamy w galerii zdjęć.

Zachęcamy do korzystania