Nasz lokalny przewoźnik 1 września uruchamia nowe połączenia autobusowe

Opublikowane przez Nasz lokalny przewoźnik 1 września uruchamia nowe połączenia autobusowe

Firma Przewozy Krajowe i Zagraniczne Osób s.c. B.Czaplicka, K. Czaplicki poinformowała nas, że od 1 września 2019 r. planuje uruchomić połączenia autobusowe z miasta Przasnysz do Baranowa, Dzierzgowa, Drążdżewa, Gruduska i Krasnosielca. Ułatwi to z pewnością dojazd uczniów z tych miejscowości do przasnyskich szkół. Starostwo wdraża również własny projekt rozwoju połączeń autobusowych w powiecie przasnyskim, o czym będziemy na bieżąco informować.

Data: 2019-11-13
Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy