Nie ustajemy w działaniach promujących Przasnyską Strefę Gospodarczą.

Opublikowane przez Nie ustajemy w działaniach promujących Przasnyską Strefę Gospodarczą.

Dziękujemy za wsparcie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (COIE) w Warszawie, które pomaga nam w pozyskaniu nowych inwestorów. Jednocześnie stale podnosimy kwalifikacje z zakresu promocji gospodarczej. Starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski - publicznie wraz z pracownikami Referatu Rozwoju Gospodarczego i Promocji przystąpili do pilotażowego, partnerskiego programu unijnego woj. mazowieckiego mającego na celu wdrożenie najwyższych standardów obsługi inwestora.

Data: 2019-12-09
Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława