Opublikowane przez OGŁOSZENIE O ZAPROSZENIU DO SKŁADANIA OFERT NA EMISJĘ PROMOCYJNEGO SPOTU TELEWIZYJNEGO

Powiat Przasnyski zaprasza do składania ofert na zadanie pn. "Emisja spotu telewizyjnego promującego walory inwestycyjne kompleksów Przasnyskiej Strefy Gospodarczej". Zadanie jest częścią projektu pn. „Zwiększenie potencjału rozwojowego północnej części Mazowsza poprzez promocję gospodarczą terenów inwestycyjnych Przasnyskiej Strefy Gospodarczej” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, Priorytet I. Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu, Działanie 1.7. Promocja gospodarcza, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Szczegóły dotyczące zamówienia:

1. Ogłoszenie o zaproszeniu do składania ofert - pobierz