Opublikowane przez OGŁOSZENIE O ZAPROSZENIU DO SKŁADANIA OFERT NA PRODUKCJĘ I EMISJĘ PROMOCYJNYCH SPOTÓW TELEWIZYJNYCH I RADIOWYCH

Powiat Przasnyski zaprasza do składania ofert na zadanie pn. "Produkcja i emisja spotów telewizyjnych i radiowych promujących walory inwestycyjne kompleksów Przasnyskiej Strefy Gospodarczej". Zadanie jest częścią projektu pn. „Zwiększenie potencjału rozwojowego północnej części Mazowsza poprzez promocję gospodarczą terenów inwestycyjnych Przasnyskiej Strefy Gospodarczej” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, Priorytet I. Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu, Działanie 1.7. Promocja gospodarcza, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Szczegóły dotyczące zamówienia:

1. Ogłoszenie o zaproszeniu do składania ofert - pobierz

2. Formularz oferty cenowej - pobierz

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - pobierz

4. Projekt umowy - pobierz

5. Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu - pobierz

6. Wykaz usług - pobierz

7. Odpowiedź na zapytanie wykonawcy - pobierz.

Sławomir Czaplicki
Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego,