Ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu przasnyskiego

Uwaga: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie prognozuje zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu na obszarze powiatu przasnyskiego. Temperatura minimalna może wynieść od -4°C do -2°C, a temperatura minimalna gruntu od -5°C do -3°C. Zjawisko będzie występować od godz. 23:00 dnia 4 lutego do godz. 10:00 dnia 5 lutego br.

Data: 2020-03-29
Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona