INFORMACJA W SPRAWIE PROMOCJI PROJEKTU

Opublikowane przez INFORMACJA W SPRAWIE PROMOCJI PROJEKTU

Dnia 16 grudnia o godzinie 23.00 na kanale ogólnodostępnym TVP Historia, wyemitowany zostanie program promujący Projekt „Dyfuzja procesów rozwojowych na terenie północnego Mazowsza poprzez kompleksowe uzbrojenie terenów inwestycyjnych w północnej części powiatu przasnyskiego – etap I”.

Projekt pn. „Dyfuzja procesów rozwojowych na terenie północnego Mazowsza poprzez kompleksowe uzbrojenie terenów inwestycyjnych w północnej części powiatu przasnyskiego – etap I” jest realizowany w ramach indykatywnego wykazu indywidualnych projektów kluczowych współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu I „Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i Przedsiębiorczości na Mazowszu „ Działania 1.3 „Kompleksowe przygotowanie terenów pod działalność gospodarczą" Regionalnego Programu operacyjnego województwa mazowieckiego 2007- 2013.

Beneficjent: Powiat Przasnyski

Dofinansowanie Projektu nie przekroczy 85 % wartości kosztów kwalifikowanych t.j. kwoty 29 894 819,60 PLN

Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Małgorzata Banasiak
Kierownik Sekcji Inwestycji i Zamówień Publicznych