Pożegnanie klas maturalnych przasnyskiego ZSP

W dniach 27 – 29.04.2020r. odbyło się uroczyste wręczenie świadectw uczniom klas maturalnych. Niecodzienny sposób pożegnania tegorocznych maturzystów związany był z koniecznością przestrzegania procedur bezpieczeństwa w związku z epidemią koronawirusa.

Najbardziej wyróżniający się absolwenci otrzymali także pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez Dyrekcję Szkoły. Na szczególne słowa uznania zasłużyły uczennice klasy IV TE: Monika Roman oraz Justyna Jeżowska, które oprócz znakomitych wyników w nauce, wyróżniały się także bardzo aktywną działalnością społeczną na rzecz szkoły oraz środowiska lokalnego. W nagrodę czekała na nie wielka niespodzianka w postaci dwóch rowerów przekazanych przez prezesa zarządu ZIPP Monteria Volteno Roberta Olsztyna. We wręczeniu nagród uczestniczył także Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski.