Przy OSP w Żelaznej Rządowej powstanie chodnik!

Dzięki dobrej współpracy władz Powiatu Przasnyskiego i Gminy Jednorożec, w miejscowości Żelazna Rządowa zostanie wybudowany chodnik wraz z zatoką wjazdową do remizy OSP. Inwestycja finansowana jest ze środków Powiatu Przasnyskiego oraz Gminy Jednorożec na mocy podpisanej umowy. Starostwo na ten cel przekazało Gminie Jednorożec 40 tysięcy złotych dotacji.

Mieszkańcy Żelaznej Rządowej oraz strażacy z OSP od dawna zgłaszali potrzebę powstania chodnika w tamtym miejscu. To kolejna inwestycja Powiatu, która poprawi bezpieczeństwo mieszkańców.