Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert

Opublikowane przez Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert

Uchwała Nr 180/2020 zarządu Powiatu Przasnyskiego z dnia 20 lutego 2020 roku w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na zadania publiczne Powiatu Przasnyskiego w roku 2020 z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu, w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego oraz w obszarze edukacji publicznej. Uchwała jest dostępna w BIP Starostwa - sprawdź tutaj.

Data: 2020-08-04
Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego