Opublikowane przez SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE ŹRÓDEŁ I SPOSOBÓW POZYSKIWANIA ŚRODKÓW UNIJNYCH

09.06.2017 (piątek) o godz. 10:00 w dworku w Chojnowie odbędzie się spotkanie dotyczące źródeł i sposobów pozyskiwania środków unijnych. Poprowadzą je specjaliści z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Zapraszamy osoby zaczynające lub już prowadzące działalność gospodarczą oraz przedstawicieli stowarzyszeń . Podczas spotkania będzie również okazja do  zapoznania się z możliwościami dofinansowania działalności  ze środków Urzędu Pracy co przybliżą  pracownicy PUP.  Szkolenie przewidziane jest dla około 20 osób dzięki czemu będzie możliwość indywidualnego podejścia do tematu. Ograniczona ilość miejsc powoduje konieczność zapisów  dlatego prosimy o zgłaszanie  się pod nr telefonu 500 018 187.

Małgorzata Brzezińska
Królewiecki Obszar Funkcjonalny - Porozumienie Przasnyskie