Spotkanie wigilijne w przasnyskim starostwie

Opublikowane przez Spotkanie wigilijne w przasnyskim starostwie

18 grudnia 2018 r. w sali konferencyjnej starostwa powiatowego odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne pracowników urzędu. Władze powiatu reprezentował starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski, przewodniczący Rady Powiatu Przasnyskiego Paweł Szczepkowski oraz członek zarządu Paweł Mostowy. Włodarze, w imieniu Zarządu i Rady Powiatu, złożyli pracownikom życzenia ciepłych, pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia. Po wspólnym przełamaniu opłatkiem wszyscy zasiedli do skromnej wigilijnej wieczerzy, której towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd.

Data: 2020-08-04
Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego