Spotkanie z historią – „Żołnierze Wyklęci”

20 listopada br. w Hali Sportowej Zespołu Szkół Powiatowych młodzież przasnyskich szkół średnich ZSP i KEN wysłuchała prelekcji Michała Gruszczyńskiego  z Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie poświęcone żołnierzom niezłomnym i postaci gen. Augusta Emila Fieldorfa pseudonim „Nil”. W spotkaniu uczestniczył m.in. starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski.

Spotkanie z historią – „Żołnierze Wyklęci”

Data: 2019-12-09
Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława