Środki na pracownie informatyczne i językowe przekazane. Beneficjenci z powiatu pozyskali ponad 170 tys. zł.

11 października w Urzędzie Miasta w Ciechanowie odbyło się uroczyste podpisanie umów na inwestycje z Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych z przedstawicielami gmin z powiatu przasnyskiego oraz marszałkiem województwa mazowieckiego.

Środki na pracownie informatyczne i językowe przekazane

Beneficjenci z powiatu przasnyskiego:

1. Gmina Krzynowłoga Mała z dofinansowanie w kwocie 48 500 zł, dzięki któremu powstanie nowoczesna pracownia językowa.

2. Gmina Jednorożec, która na modernizację pracowni informatycznej i wymianę sieci komputerowej w Zespole Placówek Oświatowych w Jednorożcu pozyskała dofinansowanie w wysokości 47 500 zł.

3. Miasto Przasnysz, dzięki dofinansowaniu w kwocie 25 900 zł. utworzy nową pracownię językową w Szkole Podstawowej nr 1 w Przasnyszu.

4. Powiat Przasnyski, za kwotę 48 500 zł utworzy nową pracownię komputerową w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu

W sumie do samorządów Powiatu Przasnyskiego trafiło 170 400 zł.

Data: 2019-10-20
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa