STREFA W SIERAKOWIE ODBLOKOWANA. POWSTANĄ MIEJSCA PRACY!

Opublikowane przez STREFA W SIERAKOWIE ODBLOKOWANA. POWSTANĄ MIEJSCA PRACY!

Argumentacja i starania starosty przasnyskiego oraz starostwa, wspierane przez media, przedsiębiorców i mieszkańców były w sporze o strefę skuteczne. Strefa w Sierakowie pod Przasnyszem została odblokowana i przedsiębiorcy już otrzymują zgody wojewody mazowieckiego na wykup gruntów. Powstaną nowe miejsca pracy dla naszych mieszkańców. O nie władze powiatu zabiegały i nadal będą zabiegać. Po to stworzyliśmy strefy i tworzymy infrastrukturę. Z optymizmem patrzymy w przyszłość i intensywnie pracujemy.
Zobacz materiał TVP Warszawa:

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora