UROCZYSTA SESJA Z OKAZJI 590-LECIA NADANIA PRZASNYSZOWI PRAW MIEJSKICH

Opublikowane przez UROCZYSTA SESJA Z OKAZJI 590-LECIA NADANIA PRZASNYSZOWI PRAW MIEJSKICH

Starosta Przasnyski Zenon Szczepankowski uczestniczył w uroczystej sesji Rady Miejskiej w Przasnyszu z okazji 590- lecia nadania Przasnyszowi praw miejskich. Przy tej okazji, starosta wręczył na ręce burmistrza Waldemara Trochimiuka i Przewodniczącego Rady Miejskiej Piotra Jeronima pamiątkowy Medal Powiatu Przasnyskiego oraz złożył najlepsze życzenia i gratulacje.

Pełna fotorelacja z uroczystości jest dostępna - tutaj.

Fot.: Urząd Miasta w Przasnyszu