UWAGA. 1 SIERPNIA 2018 R. NASTĄPI WŁĄCZENIE SYREN ALARMOWYCH.

Opublikowane przez UWAGA. 1 SIERPNIA 2018 R. NASTĄPI WŁĄCZENIE SYREN ALARMOWYCH.

W związku ze zbliżającą się 74 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, uprzejmie informujemy o włączeniu syren alarmowych na terenie całego powiatu przasnyskiego 1 sierpnia 2018 r. o godz. 17:00.  Włączenie syren odbędzie się na podstawie zarządzenia nr 717 Wojewody Mazowieckiego. Syreny będą uruchomione przez jedną minutę i emitować będą dźwięk ciągły.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Referat Zarządzania Kryzysowego, Spraw Obronnych i Społecznych