WYRÓŻNIENIA UCZNIÓW POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ

Opublikowane przez WYRÓŻNIENIA UCZNIÓW POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na XXV Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych organizowanym przez Akademię Muzyczną im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu oraz Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną im. M. Karłowicza w Poznaniu nasi dwaj uczniowie - Tomasz Kawiecki z klasy trąbki mgr Marcina Malesy oraz Marcin Napiórkowski z klasy tuby mgr Roberta Krajewskiego zdobyli wyróżnienia.

Artur Żuchowski