XIV Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Porządek XIV sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 31 października 2019 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XIII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego.
4. Przyjęcie analiz oświadczeń majątkowych składanych Staroście Przasnyskiemu, Przewodniczącemu Rady Powiatu Przasnyskiemu oraz Wojewodzie Mazowieckiemu.
5. Przyjęcie „Informacji o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Przasnyskiego za I półrocze 2019 roku.”
6. Przyjęcie „Informacji o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przasnyskiego za I półrocze 2019 roku”.
7. Przyjęcie „Informacji o przebiegu wykonania planu finansowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu za I półrocze 2019 roku”.
Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:
8. zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przasnyskiego na lata 2019-2027.
9. wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na rok 2019.
10. wyboru trzech członków Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu.
11. przyjęcia Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Przasnyskiego na lata 2019-2022 z perspektywą do roku 2026.
12. zmieniająca uchwałę nr V/53/2019 Rady Powiatu Przasnyskiego z dnia 26 marca 2019 r. w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2019 r.
13. wyrażenia zgody na obciążenie nieruchomości służebnością przesyłu
14. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
15. Interpelacje i zapytania.
16. Wnioski i oświadczenia.
17. Zakończenie sesji.

Data: 2019-11-13