XLVI SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Porządek XLVI sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 29 grudnia 2017 r. o godz. 12.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Jednorożcu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XLV sesji Rady Powiatu Przasnyskiego.
4. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w 2017 roku.
5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:
5.1 uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przasnyskiego na lata 2018-2024,
5.2 uchwalenia uchwały budżetowej powiatu przasnyskiego na rok 2018.
6. Interpelacje i zapytania.
7. Wnioski i oświadczenia.
8. Występ artystyczny zespołu „Jutrzenka” i Orkiestry Dętej OSP w Jednorożcu.
9. Zakończenie sesji.

Marek Walędziak