XVIII Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Porządek XVIII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 30 grudnia 2019 r. o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XVII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego.
Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:
4. zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy
Finansowej Powiatu Przasnyskiego na lata 2019 – 2027. (Nr druku 54/2019);
5. wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na rok 2019. (Nr
druku 55/2019);
6. doskonalenia zawodowego nauczycieli. (Nr druku 56/2019);
7. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
8. Interpelacje i zapytania.
9. Wnioski i oświadczenia.
10. Zakończenie sesji.