XX SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Porządek XIX Sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 1 sierpnia 2012 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XIX sesji Rady Powiatu.
4. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:
5.1. udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej gminie - Miasto Przasnysz,
5.2. zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2012-2020,
5.3. wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na rok 2012.
6. Interpelacje i zapytania.
7. Wnioski i oświadczenia
8. Zakończenie sesji.