XXIV SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Porządek XXIV Sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 30 października 2012 r. o godz. 11:30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XXIII sesji Rady Powiatu.
4. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:

5.1. zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2012 - 2020,
5.2. wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na  rok 2012,
5.3. zmiany uchwały w sprawie zaciągnięcia długoterminowego kredytu,
5.4. zmiany uchwały w sprawie zaciągnięcia długoterminowego kredytu,
5.5. udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej Gminie Chorzele,
5.6. zmiany Regulaminu Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Przasnyszu,
5.7. wyrażenia zgody na obciążenie nieruchomości służebnością przesyłu,
5.8. zmiany uchwały Nr XVII/160/2012 Rady Powiatu Przasnyskiego z dnia 2 kwietnia 2012r. w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2012r.
6. Przyjęcie informacji o stanie  realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2011/2012, w tym o wynikach sprawdzianu i egzaminów w szkołach prowadzonych przez Powiat Przasnyski.
7. Informacja Urzędu Skarbowego w Przasnyszu dotycząca analizy oświadczeń majątkowych Starosty Przasnyskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu Przasnyskiego.
8. Informacja Wojewody Mazowieckiego dotycząca analizy oświadczeń majątkowych Starosty Przasnyskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu Przasnyskiego.
9. Informacja Urzędu Skarbowego w Przasnyszu dotycząca analizy oświadczeń majątkowych radnych Rady Powiatu Przasnyskiego.
10. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu dotycząca analizy oświadczeń majątkowych radnych Rady Powiatu Przasnyskiego.
11. Informacje Urzędu Skarbowego w Przasnyszu dotycząca analizy oświadczeń majątkowych wicestarosty, członków zarządu powiatu, sekretarza powiatu, skarbnika powiatu, kierowników jednostek organizacyjnych powiatu oraz osób wydających decyzje administracyjne w imieniu starosty.
12. Informacja Urzędu Skarbowego w Mławie dotycząca analizy oświadczenia majątkowego kierownika  jednostki organizacyjnej powiatu.
13. Informacja Urzędu Skarbowego w Ciechanowie dotycząca analizy oświadczenia majątkowego osoby wydającej decyzje administracyjne w imieniu starosty.
14. Informacja Starosty Przasnyskiego dotycząca analizy oświadczeń majątkowych wicestarosty, członków zarządu powiatu, sekretarza powiatu, skarbnika powiatu, kierowników jednostek organizacyjnych powiatu oraz osób wydających decyzje administracyjne w imieniu starosty.
15. Interpelacje i zapytania.
16. Wnioski i oświadczenia.
17. Zakończenie sesji.

Marek Walędziak