XXVII Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Opublikowane przez XXVII Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Porządek XXVII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 5 października 2020 roku w sposób korespondencyjny.

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XXVI sesji Rady Powiatu Przasnyskiego.
4. Przyjęcie „Informacji o przebiegu wykonania budżetu Powiatu Przasnyskiego za I półrocze 2020 roku”.
5. Przyjęcie „Informacji o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przasnyskiego za I półrocze 2020 roku.”
6. Przyjęcie „Informacji o przebiegu wykonania planu finansowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu za I półrocze 2020 roku.”
7. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przasnyskiego na lata 2020 – 2031. (Nr druku 2010/2020)
8. Rozpatrzenia i podjęcia uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na 2020 rok. (Nr druku 211/2020)
9. Interpelacje i zapytania.
10. Wnioski i oświadczenia.
11. Zakończenie sesji.