Opublikowane przez XXX Lat Wolności – sylwetki wyróżnionych przedsiębiorców z gminy Jednorożec – Kwiaciarnia „Pasja” Sylwia Pękała

Kontynuujemy prezentację sylwetek wyróżnionych, podczas gali „XXX Lat Wolności”, przedsiębiorców i rolników.  Czas na kolejną firmę z gminy Jednorożec. Serdecznie gratulujemy!

Zakład Usługowo-Handlowy Kwiaciarnia „Pasja” Sylwia Pękała

Kwiaciarnia Pasja w Jednorożcu, świadczy swoje usługi niezmienne już od 1992 r. Dzięki zdobytej wiedzy oraz ogromnemu doświadczeniu potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Zajmuje się również dystrybucją i sprzedażą artykułów dekoracyjnych i upominków. Wykonuje dekoracje sal weselnych i kościołów na różne okazje (śluby, chrzciny, komunie). Współpracuje również z kwiaciarniami internetowymi, świadcząc usługi poczty kwiatowej.