ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ NA WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ

Opublikowane przez ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ NA WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ

Powiat Przasnyski zaprasza do złożenia ofert na Wykonanie i wdrożenie strony internetowej promującej Przasnyską Strefę Gospodarczą w otoczeniu krajowym i międzynarodowym. Zadanie realizowane w ramach projektu pn. „Zwiększenie potencjału rozwojowego północnej części Mazowsza poprzez promocję gospodarczą terenów inwestycyjnych Przasnyskiej Strefy Gospodarczej” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, Priorytet I. Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu, Działanie 1.7. Promocja gospodarcza, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Szczegóły dotyczące zamówienia:

1. Ogłoszenie o zaproszeniu do składania ofert - pobierz

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - pobierz

3. Wzór formularza oferty cenowej - pobierz

4. Projekt umowy - pobierz.

Jarosław Gejda
Referat Rozwoju Gospodarczego,