Zarząd Powiatu Przasnyskiego zdobywa kolejne pieniądze. Z miesiąca na miesiąc poprawia się jakość dróg w powiecie.

10 czerwca w budynku Zespołu Medycznych Szkół Policealnych w Ciechanowie podpisana została umowa pomiędzy Zarządem Województwa Mazowieckiego i Powiatem Przasnyskim na przebudowę drogi powiatowej 3231W Bogate Gostkowo.

Odcinek położony na terenie gminy Przasnysz zyska wkrótce nową nawierzchnię. Umowę o udzielenie dotacji w wysokości 100 tysięcy złotych z ramienia województwa podpisali Marszałek Adam Struzik oraz Wicemarszałek Wiesław Raboszuk. Powiat Przasnyski reprezentował Starosta Krzysztof Bieńkowski, Wicestarosta Waldemar Trochimiuk oraz Skarbnik Beata Czaplicka.

–Działamy! -podsumował krótko starosta. –Kolejne pieniądze zdobyte dla powiatu przasnyskiego poprawią niewątpliwie jakość życia mieszkańców wielu miejscowości zamieszkałych w obszarze oddziaływania tej drogi oraz podróżujących nią. Cieszymy się, że stan naszych dróg stale polepsza się.

Data: 2020-08-04
Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego