Na zdjęciu Starosta Przasnyski, Wójt Czernic Borowych, Dowódca Jednostki Wojskowej w Przasnyszu i trzech uczestników biegów na podium

23 kwietnia w Rostkowie odbył się pierwszy bieg z cyklu Korona Ziemi Przasnyskiej pod nazwą Piątka Radioelektronika. W ramach imprezy rozegrano 3 biegi dla najmłodszych na dystansach 100 m, 500 m i 1 km oraz bieg główny na dystansie 5 km. W zawodach łącznie wystartowało niemal 130 biegaczy.

Każdy uczestnik po pokonaniu trasy otrzymał pamiątkowy odlewany medal. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki oraz zwycięzcy kategorii wiekowych zostali wyróżnieni statuetkami. Uroczystej dekoracji zwycięzców dokonali wspólnie partnerzy zawodów starosta Krzysztof Bieńkowski, Wójt Gminy Czernice Borowe Wojciech Brzeziński oraz Dowódca 2 ORel  płk dypl. Bogusław Postek.

Szczegółowe wyniki niedzielnych zawodów znajdują się na stronie: https://catchtime.pl/23042023-radioelektronika/ Zapraszamy na kolejne zawody z cyklu Korona Ziemi Przasnyskiej „Cross spod wiatraka” – 25 czerwca, które odbędą się w Romanach Seborach.

Fot. Klub Sportowy Przaśnik Przasnysz